![](http://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2024/02/10/86871/384197433_7069571229722276_2988875043403650585_n-645x362.jpg)
![](https://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2024/02/10/86871/unnamed-294x362.jpg)
Μόνο με τις ψήφους της πλειοψηφίας στο δημοτικό συμβούλιο Παγγαίου η πρώην Αντιδήμαρχος και Πρόεδρος της Κοινοφελούς Επιχείρησης κ. Αποστολία Δημητρακούδη εξελέγη Συμπαραστάτης του Δημότη και της Επιχείρησης στο Δήμο Παγγαίου.
![](https://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2024/02/10/86871/101540497_1393966767443068_2093278291686326272_n-645x362.jpg)
Να σημειωθεί ότι η κ. Λία Δημητρακούδη αποτέλεσε προσωπική επιλογή του ίδιου του Δημάρχου Φίλιππου Αναστασιάδη με αποτέλεσμα να μην είχε καμία τύχη τόσο η κ. Αθηνά Ζαμβρακίδου όσο και οι κ.κ. Ταουκτσή και Χατζηαθανασιάδου.