![](http://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2023/01/12/73773/ball-football-saisonende-green-rush-club-stadium-play-sports-ground-645x362.jpg)
Ο Νέστος Χρυσούπολης στο παιχνίδι της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, το απόγευμα του Σαββάτου κόντρα στον ΠΑΟΚ Κρηστώνης επικράτησε με σκορ 4-1.
Ο Νέστος αγωνίστηκε με τους: Μούτσα, Πανταζής, Σιδηρόπουλος, Τσαλταμπασίδης, Τορομανίδης (56′ Μενίκου) Τορομανίδης, Χαλήλ Ιμπράμ (86′ Αναστασιάδης), Γκατσολάρι (90′ Βουλγαρίδης), Σέα, Ορφανίδης (86′ Μυλόπουλος, Κουκόλης, Σουλεϊμάν (56′ Μυφτάρι).