![](http://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2024/03/10/87679/1710071975768-645x362.jpg)
Με πολύ κέφι, χαμόγελα και ενθουσιασμό πραγματοποιήθηκε η πρώτη Αποκριάτικη Παρέλαση του Δήμου Παγγαίου, στην Ελευθερούπολη. Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν και «αγκάλιασαν» αυτή τη νέα εκδήλωση που ήρθε για να μείνει!
Μία πρωτοβουλία της Δήμος Παγγαίου Αντιδημαρχία Πολιτισμού & Αθλητισμού, με τη συνεργασία του Εμπορικού Συλλόγου Ελευθερούπολης και την αρωγή των Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων.Ευχαριστούμε θερμά τους εργαζομένους του Δήμου Παγγαίου που συνέβαλαν ουσιαστικά για την επιτυχή ολοκλήρωση της εκδήλωσης.
![](http://www.neapolisnews.gr/wp-content/uploads/2024/03/10/87679/1710071965973-645x362.jpg)